Bu hafta vizyona giren 7 film

Türkiye'deki sinema salonlarında bu  hafta  4'ü yerli 8  film   vizyona  girecek.

haber7
0

"Öteki taraf"

Senaryosunu Özcan Deniz in yazıp yönettiği , başrolünde Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile oynadığı "Öteki Taraf" izleyici ile buluşacak.

Osman Wöber , Ayten Uncuoğlu , Burçin Birben ve Sena Çakır gibi isimlerin de rol aldığı  film  , eski iki sevgilinin bir iş fırsatı için yeniden bir araya gelmesi ve adamın yeni sevgilisinin ortadan kaybolmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

"Maide nin Altın Günü"

Ezgi Mola nın başrolünde yer aldığı "Maide nin Altın Günü" , altın günlerinin şaşaalı ismi Maide teyze ile yeğeni Yağmur un , kayıp bir gerdanlığı bulmak için çıktıkları macerayı anlatıyor.

Ezgi Mola nın yanı sıra Mesut Can Tomay , Hilmi Özçelik , Gülhan Tekin ve Demet Gül ün oynadığı komedi türündeki filmin yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlendi.

"On Adım"

Fatih Hacıosmanoğlu nun yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı "On Adım" , yeni filmini tamamlamaya çalışan Amerikalı bir kadın yönetmenin hikayesini odağına alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda kadın yönetmen "Tina" karakterini canlandıran Diane Caldwell ve Fatih Hacıosmanoğlu nun yanı sıra , Burak Üzümkesici , Zeliha Gürsoy , Özgür ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =