Esra Erol'da kan donduran itiraf! Canlı yayında annesini ihbar etti ve...

ATV ekranlarında yayınlanan  Esra  Erol'da programında  Canlı  yayına Hakkı İyi isminde bir kişi bağlandı ve gerçekleştirdiği itiraflar gündeme bomba gibi düştü. Bulunulan itiraflar sırasında  Esra   Erol  ve izleyiciler

haber7
0

ATV ekranlarında yayınlanan  Esra   Erol  da programına bugün  Canlı  yayına bağlanan Hakkı İyi adında kişinin itirafı damga vurdu. Yayına bağlanan hastane çalışanı Ümmü İyi nin oğlu Hakkı İyi  annesini   Canlı   yayında   ihbar  etti.

Adana Meydan Hastanesi skandalında bugün şok gelişmeler yaşandı. Biyolojik ailesini bulmak için  Esra   Erol  a başvuran Mülkiye Melek in Meydan Hastanesi çalışanı Ümmü İyi tarafından evlatlık verildiği ortaya çıktı. 

GÖZÜMÜN ÖNÜNDE BİRİNE VERDİĞİNİ GÖRDÜM…

"Annem hayatta ve yaşıyor , 1979- 1993 yılları arasında Adana Meydan hastanesinde görev yaptı.O zamanlar annem dahil herkes doğum evinden aldıkları çocukları evlatlık veriyordu. Ben buna çok kez şahit oldum. Ekipte birçok kişi herkes çocuk alışverişi yapıyordu , hatta 89-90 senelerinde doğum evinden getirdiği çocuğu gözümün önünde birine verdiğini gördüm."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =