AK PARTİ  Rize  Milletvekili Hasan  Karal  , Rizede yapımı devam eden  Rize  alış veriş merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.  Karal  , "Rize alış veriş merkezi ile  anlık   uğranılan  yer  olmaktan  çıkacak" dedi.

milliyet
0

Aytekin KALENDER/RİZE ,

Rize Müftü Mahallesinde eski Atatürk Stadyumunun bulunduğu alanda yapılan  Rize  alış veriş merkezi inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.  AVM  inşaatının şuanda yüzde 40lık bölümünün tamamlandığını belirten AK Parti  Rize  Milletvekili Hasan  Karal  incelemeleri sonrası açıklamalarda bulundu.

Rizenin sosyal ve kültürel anlamda çehresinin değiştirecek olan bu projenin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden AK Parti  Rize  Milletvekili Hasan  Karal  Artık  Rize  gelip geçilen veya  anlık   uğranılan  bir şehir  olmaktan  çıkacak. Bundan en büyük pay şunda içinde bulunduğumuz  Rize   AVM  sayesinde olacak. Çünkü buraya Türkiyenin ve dünyanın önemli markaları gelecek. Ticaretin merkezi il dışından gelecek yerli ve yabancı turistlerle ve bölge insanının rağbetiyle  Rize  olacak. Bu projeden elbette ki yerli esnafımız da faydalanacaktır dedi.

Rize Yatırım A.Şye ait arsa üzerinde yapılacak olan projenin detaylarıyla ilgili bilgiler veren  Karal  , şunları dedi:

"Rizelilerin alın teri ve emeği sayesinde yeni bir değer kazanıyor.  Rize  Havalimanı projesiyle birlikte il merkezinde Rizeyi Türkiyenin merkezine daha da yaklaştıracak yepyeni bir proje yükseliyor. Rizenin ilk ve tek  AVM  ve rezidans kompleksi  Rize  Şimal  AVM  30 Bin metrekarelik alanda yapılıyor. Hepsi birbirinden lüks ve konforlu 542 konut yer alacak. Üstelik stüdyodan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =