'Kılıçdaroğlu'nun yaptığı intihar saldırısıdır'

 AK Parti  sözcüsü Ünal , ''Kılıçdaroğlu'nun aynı şeyleri yapıyor olmasının  rasyonel  bir açıklaması yok'' dedi.

haber7
0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal , "Türkiye ninbundan sonraki süreçte önü açıktır. Kemal Kılıçdaroğlu nun bugün yaptığı kamikazedir ,  intihar  saldırısıdır." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal , TRT Haber de canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu , soruları yanıtladı.

Kılıçdaroğlu  nun  kaset operasyonuyla genel başkan olmasından sonra  Türkiye  de siyasetin biçiminin değiştiğini kaydeden Ünal , "Kılıçdaroğlu  nun   CHP  sinin bir siyasi operasyon aparatına dönüştüğünü gördük. Maalesef 17-25 Aralık ,  Türkiye  ölçeğinde yolsuzluk kılıfı üzerinden kolluğu , savcısı , hakimi , medyası FETÖ cü bir yapının bir adalet arayışı değil bir darbe girişimiydi. Bu darbe girişimi savuşturuldu. Şimdi 17-25 Aralık ın küresel ölçeğe taşındığını görüyoruz." şeklinde konuştu.

"Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar alacağını düşünenler sadece ahmaklardır." sözüne atıfta bulunan Ünal , Kılıçdaroğlu  nun  tekrar tekrar aynı şeyleri yapıyor olmasının  rasyonel  bir açıklaması olmadığını dile getirdi.

Kılıçdaroğlu  nun  açıkladığı belgeleri basınla ve savcılıkla paylaşmadığına dikkati çeken Ünal , suç unsuru olduğunu iddia ettiği belgeleri savcılığa teslim etmemenin de bir suç olduğunu söyledi.

CHP ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =