Yeni evli damattan şok iddia! Eşim...

Karaman’da Mehmet A. , Esra A. ile evlendi. Evliliğe karşı çıkan eşinin ailesi , iddiaya göre , kızlarını memleketleri Hatay’a geri götürdü.

haber7
0

Mehmet A. , 2015 yılında , Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’ni kazandı. Okul başladıktan kısa süre sonra sınıf arkadaşı Esra B. ile ilişki yaşamaya başladı. Çift , üniversiteden mezun olduktan sonra evlenmeye karar verdi. Esra B.’nin ailesi , iddiaya göre , bu evliliğe karşı çıktı. Bunun üzerine genç çift , 14 Haziran 2017 tarihinde ,Kazımkarabekir ilçesinde ailelerinin haberi olmadan evlendi. Durumu öğrenen Esra A.’nın ailesi ise kızlarını memleketleri Hatay’a götürdü.

Eşi Esra A.’dan yaklaşık 5 ,5 aydır haber alamadığını ileri süren Mehmet A. , “Eşimin ailesi , evliliğimize karşı çıktı; ancak buna rağmen biz evlendik. Sonra ailesi gelip , düğün yapmamızı ve kızlarını telli duvaklı evlendirmek istediklerini söyleyip , memleketlerine götürdüler; ancak o günden itibaren eşimle görüşemiyorum” dedi.   Eşiyle görüştürülmediği için ailesi hakkında şikayette bulunduğunu dile getiren Mehmet A , “Eşim , polise verdiği ifadesinde , benimle isteyerek evlendiğini; ancak ailesinin baskısı sonucu ayrı yaşadığımızı söylemiş. Ben , eşimin hayatından endişe ediyorum” dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =