Bakan Arslan ve Bakan Fakıbaba Kars’ta
Etiketler:

Ulaştırma , Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet  Arslan  ,  24 Kasım Öğretmenler Günü ne ilişkin , "Geleceğe hazırlık yaparken , ülkemizin  teminatı olan gençlerimizi yetiştirirken ne kadar fedakarlıklar yaptığınızı  biliyoruz. Biz h

milliyet
0

AA

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente gelen Ulaştırma , Denizcilik ve  Haberleşme Bakanı Ahmet  Arslan  ile Gıda , Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref   Fakıbaba  ,  Kars  Harakani Havalimanı nda ,  Kars  Valisi Rahmi Doğan , Belediye Başkanı  Murtaza Karaçanta , İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik , İl Jandarma Komutanı Albay  Osman Kılıç , AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın , il protokolü ve vatandaşlar  tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Alpaslan Anadolu Lisesi ne geçen  Arslan  ve   Fakıbaba  , burada  Kars  İl Eğitim Tarihi Müzesi nin açılışını yaparak , müzeyi  gezdi.

Okuldaki toplantı salonunda öğretmenlerle bir araya gelen  Arslan  ve   Fakıbaba  , okuldaki öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü nü kutladı.

Bakan  Arslan  , burada yaptığı konuşmada , öğretmenlerle ilgili çok şeyin  söylenebileceğini ancak söylenecek en güzelin şeyin , Ulu Önder Atatürk’ün  "geleceğin teminatı" dediği gençlerin her zaman öğretmenlerin elinde , onlarla  birlikte yoğrulmaları ve böylece de geleceğe hazırlanmaları olduğunu belirtti.

Öğretmenlerin köy , dağ , mezra demeden görev yaptıklarını aktaran   Arslan  , "Öğretmenlerimiz ülkemizin en ücra yerlerinde görev yapıyor ve  gençlerimizi geleceğe hazırlıyor. Nitekim bu anlamda bizleri de bugüne  hazırladılar." ifadesini kullandı.

"Öğretmenlerimi gördüğüm ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =