Sahnede Tarkan a ve Akşit Togay a teşekkür

Türk pop müziği sanatçısı Nazan Öncel , dün İstanbul da verdiği konserde , 6 ay önce hayatını kaybeden eşi  Akşit   Togay  ve yakın arkadaşı  Tarkan  a  teşekkür  etti.

milliyet
0

Zorlu PSM Ana Tiyatro da İskender Paydaş yönetimindeki orkestrasıyla sahne alan Nazan Öncel , hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Yoğun katılımın yaşandığı konserde Öncel , Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Mabel Matiz ve Gökcan Sanlıman ı sahneye davet etti. Bir Hadise Var şarkısını Mabel Matiz le birlikte seslendiren Öncel , Gökçan Sanlıman la Erkekler de Yanar ı söyledi.  

Sahnede kısa bir konuşma yapan Nazan Öncel , konsere çiçek gönderen yakın dostu  Tarkan  ve 6 ay önce hayatını kaybeden eşi  Akşit   Togay  hakkında şunları söyledi:
"Meslek hayatım boyunca elini emeğini üzerimden bir an bile çekmeyen , bütün albümlerimin prodüktörlüğünü yapan , klip ve fotoğraflarımı çeken , konserlerimizi düzenleyen , bütün o sevdiğimiz şarkıları size ulaştırmak için çabalayan , hayatımızı kolaylaştıran , geçtiğimiz mayıs ayında kaybettiğim  Akşit   Togay  ımıza sizlerin huzurunda binlerce  teşekkür  etmek , minnettar olduğumu belirtmek isterim. O , herkesin  Akşit  ağabeyiydi. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =