Eşinden boşandı, otomobiliyle  çok mutluyum  turu attı

Hatay da yaklaşık 2 yıl süren dava sürecinin sonunda  Eşinden  boşanan 29 yaşındaki Mehmet Emin Çete , mahkemenin kararı açıklamasının hemen ardından otomobilini gelin arabası gibi süsleyip , şehir  turu  attı.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

HATAY ,

BOŞANINCA DA MUTLULUK OLUYORMUŞ

Evlenirken araba süslemenin  çok  normal olduğu gibi ayrılınca arabayı süslemenin de normal bir durum olduğunu savunan Mehmet Emin Çete , şunları söyledi:

"2012 yılında evlendik görücü usulüyle , 2015 yılına kadar bir evliliğimiz oldu. Zaman içinde tartışmalarımız , anlaşmazlıklarımız oldu. Baktık sonunda olmayacak ayrılalım dedik. Önce ben verdim mahkemeye , kendi kabul etmedi. Sonra o verdi mahkemeye , ben kabul etmedim. Sonunda bir şekilde kendimizi mahkemede bulduk. 2015 yılında mahkemeye verdik , ancak bugün bitti. Her zaman gelin arabaları süsleniyor ben de farklılık yapayım dedim. Ana yol üzerinde çevirip ters yönden gelip fotoğraf çektirenler oluyor , binanın 4-5 inci katlarından durdurup gelip fotoğraf çekilenler oluyor. Bir tek evlenince mutlu olmak değil , boşanınca da mutluluk oluyormuş."


window._taboola = ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =