Beşiktaş imzayı attırdı! İlginç sözleşme

Avrupa'dan birçok talibi bulunmasına rağmen Oğuzhan Özyakup , yeni  sözleşme  imzalayıp , tarih bölümünü de boş bıraktı. Kaptan , takımına para kazandırmadan ayrılmayacak.

haber7
0

Beşiktaş ın son 2 sezon elde ettiği başarılarda büyük pay sahibi olan Oğuzhan Özyakup , kulübü için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadı. Başta eski kulübü Arsenal olmak üzere Avrupa dan birçok takımın talip olduğu Oğuzhan ın , Siyah-Beyaz aşkı ise takdire şayan. Genç oyuncunun sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini uzattığı ve tarih yerini boş bıraktığı öğrenildi. Halen mukavelesi devam ettiği için yeni sözleşmeyi devreye sokmayan  Beşiktaş  yönetimi de anlaşmanın sona ereceği 30 Haziran da , tarih yerindeki boşluğu doldurup sözleşmeyi resmen devreye sokacak.

BİZZAT FİKRET ORMAN İLGİLENİYOR

Başkan Fikret Orman ın kariyer planlamasını bizzat yaptığı Oğuzhan Özyakup un , Arsenal de bulunan payı için ise görüşmeler sürüyor. Siyah-Beyazlı yönetim bu konuda somut bir adım atabilmiş değil. İngiliz basını Oğuzhan ı geri almak isteyen Arsenal in , 20 milyon poundluk bir bütçeyi gözden ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =