Hazal Kaya nın annesi kansere yakalandı

Ünlü oyuncu  Hazal   Kaya  nın avukat  annesi  Ayşegül  Kaya  nın kanser hastası olduğu ortaya çıktı. İkilinin fotoğrafları tüm hastalara umut oldu.

hurriyet
0

Fox TV de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin başrol oyuncusu  Hazal   Kaya  nın annesinin kanser hastası olduğu ortaya çıktı.

SAÇLARINI KIZI  Hazal  A KESTİRDİ

Hazal  Kaya  nın  annesi  Ayşegül  Kaya  , Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla kanser hastalarına umut oldu. Saçlarını kızı  Hazal  a kestiren Ayşegül  Kaya  , bu anlardan fotoğraf paylaşıp altına , "Kanser adı dehşet yaratsa da artık olağan. Erken teşhis ve hızlı tedavi önemli. İyi dilekler için çok teşekkürler." notunu düştü. Yüzlerce destek mesajı alan Ayşegül  Kaya  nın meme kanseri tedavisi gördüğü öğrenildi.


 

ROL ARKADAŞINA DA DESTEK OLMUŞTU

Bir dönem  Hazal   Kaya  nın Adını Feriha Koydum dizisinde annesini canlandıran Vahide Gördüm de meme kanseri olmuştu. O dönem diziye ara verme kararı alan ünlü oyuncu kemoterapi nedeniyle dökülen saçlarını dizi setinde oyuncu arkadaşlarının yanında kestirmişti.Bir süre tedavi olan Vahide Gördüm , eski ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =