Meryem 16. bölümde Güçlü yü koruyabilecekler mi?

 Meryem  16.  bölümde   Güçlü  yü zor durumdan kurtarmak için seferber olurlar.  Meryem  yeni  bölümde  Burcu ,  Güçlü  için elinden geleni yapmaya hazır. Savaş ve  Meryem  de öyle.  Meryem  16.bölümde aşk duyguları daha da güçlenecek.

milliyet
0

Meryem yeni bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı.  Güçlü  nün durumu nereye gidecek izleyici tarafından oldukça merak ediliyor. Diğer bir yandan da  Meryem  ve Savaş arasında aşk daha da güçlenecek.  Meryem  16. bölümüyle 15 Kasım Çarşamba günü Kanal D de...

MERYEM 16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Güçlü Mahmut’u yakalamış , hapse girme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Bu durum sadece Oktay’ın işine gelmektedir. Burcu Güçlü’yü korumak için her şeyi yapmaya hazırdır. Savaş ve  Meryem  de öyle.Her şey Güçlü’nün bir anlık kararına bağlıdır. Berk ve Beliz anahtarın izini süremeye devam ederler. Yurdal’ın kasasından çıkacakları öğrenmek için Yurdal’dan önce kasaya ulaşmaları gerekmektedir.Tüm bunların dışında Savaş ve  Meryem  arasındaki aşk git gide güçlenmektedir. Savaş’ın ağzından çıkan sevgi sözcükleri ikiliyi bambaşka duygulara sürükleyecektir.

MERYEM 16. BÖLÜM FRAGMAN


...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =