Gizli çekmeceden 7 bomba çıktı!

Adana'da 2 kişinin öldürüldüğü , 3 kişinin yaralandığı olaya karıştığı ileri sürülerek aranan şahsın iş yerine yapılan baskında  Gizli  çekmecede el yapımı 7  bomba  bulundu.

haber7
0

Adana da 2 kişinin öldürüldüğü , 3 kişinin yaralandığı olaya karıştığı ileri sürülerek aranan şahsın yakalanması için bir iş yerine yapılan operasyonda , çekmeceye yapılan  Gizli  çekmecede el yapımı 7  bomba  bulundu. Olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre , 11 Eylül günü Kurtuluş Mahallesi , Ziya Paşa Bulvarı nda bulunan bir restoranda meydana gelen silahlı kavgada 2 kişi hayatını kaybetmiş 3 kişi de yaralanmıştı. Bu olayla ilgili polis yaptığı çalışmada 8 kişiyi gözaltına almış , 6 kişi tutuklanmıştı. Polisin olaya karıştığını belirlediği Kemal D. ise o günden sonra her yerde aranmaya başlandı. 

Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Ekipleri Kemal D. nin bir oto kiralama iş yerine girdiğini belirledi. Polis arama kararı aldıktan sonra , Yeşilyurt Mahallesi ndeki araç kiralama iş yerine baskın yaptı. Baskında iş yeri didik didik arandı. Ancak Kemal D. bulunamadı.

 

El ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =