1 dakika şarj ile 800 km!

 Fisker  , yeni geliştirdiği teknoloji ile 1  dakika   şarj  sonrası  dakika  haberleri">800  kilometre sürüş sağlanabileceğini iddia ediyor.

haber7
0

Otomobil dünyasında elektrikli arabalar popülerliğini arttırırken , piyasanın gelişmesindeki en büyük engellerden biri olarak gösterilen  şarj  süresi ve sürüş menziliyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Fisker ismindeki görece küçük sayılabilecek bir üretisi katı hal lityum iyon bataryalar için patent başvurusunda bulundu ve 2023 içinde üretime geçilmesi planlanıyor.

Emotion elektrikli sedan modeli için ön sipariş toplayan üretici , 2.5 kat daha fazla yoğunluğa sahip yeni katı hal  dakika  haberleri">batarya  teknolojisi sayesinde 1  dakika   şarj  ile  dakika  haberleri">800  kilometre sürüş sağlayacağını iddia ediyor.

Hedef 2020

Fisker in  dakika  haberleri">batarya  geliştirme departmanı ekibinin çoğunluğu Sakti3 şirketinin ar-ge ekibinden oluşuyor. Söz konusu şirket , 2020 yılında elektrikli araba pazarına girmek isteyen Britanyalı elektrikli ev gereçleri devi Dyson tarafından satın alınmıştı. Japon Toyota nın da benzer bir teknoloji üzerinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =