Ustalardan Ahmet Kayakesen e tavsiye

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkati çeken , bu hafta vizyona girecek olan Seni Gidi Seni filminde , usta sanatçılar Zihni Göktay ve Turgay Tanülkü nün genç oyuncularla olan diyaloğu dikkati çekti.

milliyet
0

Seni Gidi Seni’nin başrol oyuncularından  Ahmet   Kayakesen  , "Zihni Göktay , Turgay Tanülkü gibi değerli üstatlarla çalıştım. Bu isimlerden çok şey öğreniyorsunuz; setteki ahlak , duruş , ekibe nasıl davranman gerektiği , insanlarla nasıl iletişim kurman gerektiği gibi. Oyunculuk üzerine de , onları izlemek , onlardan bir şeyler kapmak , tecrübelerinden faydalanmak ve onları dinlemek , çok keyifli ve verimliydi. Turgay Hocayla da Zihni Hocayla da birebir yalnız kaldığım vakitlerde sektöre ve hayata dair istişarelerde bulunduk , onlarla aynı sette , aynı projede bulunduğum için kendimi şanslı hissediyorum" dedi.

Seni Gidi Seni filminde; usta oyuncular Turgay Tanülkü , Zihni Göktay ve  Ahmet Kayakesen’in yanı sıra Serdar Sezgin Güvenç , İlay Erkök , Ayhan Taş , Burak Satıbol , Arzu Oruç , Güray Özcan ,  Ahmet  Dursun , İrfan Aslanhan , Metin Keçeci , Tuğçe Dural gibi başarılı isimler de yer alıyor.

FİLMİN KONUSU

İstanbul’un eski semtlerinden Bayrampaşa’da doğan taksici ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =