Poyraz Karayel  efsanesi devam ediyor

Kanal D ekranında 3 sezon boyunca izleyicisi ile buluşan  Poyraz   Karayel  dizisi ,  Poyraz   Karayel  Küresel Sermaye filmi ile aynı ruhu sinemada  devam  ettirecek. 15 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanan filmin oyuncu kadrosu da çok tanıdık.

milliyet
0

 Poyraz  Karayel’i kült haline getiren oyuncular; Musa Uzunlar , Celil Nalçakan , Ali İl , Cem Cücenoğlu ve Emel Çölgeçen ,  Poyraz   Karayel  Küresel Sermaye için tekrar buluştu. Ayrıca Erkan Can , Şükran Ovalı , Reha Özcan gibi önemli isimler de aralık ayında beyaz perdede seyircisiyle buluşacak filmin ekibinde yer alıyor. Burak Kut , İsmail Düvenci ve Sertan Erkaçan da filmdeki sürpriz isimler arasında.

Filmin senaryosu , diziyi kaleme alan Ethem Özışık’a ait. Yönetmen koltuğunda ise dizinin son sezonunda olduğu gibi Osman Taşçı var. Filmin yapımcılığını Content Turkey / Hayri Aslan üstleniyor. 

FİLMİN KONUSU

2014 yılında geçer hikâye. O zamanların mafya babalarından Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin , kirli işler yapan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Bu ilişkiyi istemeyen Kulaksız Adnan’ın , kızını Semih’ten ayırmasını Bahri Umman’dan istemesiyle başlar tüm olaylar. Bahri Baba bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle tehlikeli ama bir o kadar da komik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =