Dolandırıcı yüzsüzlüğü! Bende vicdan ne gezer?

Kendisini polis olarak tanıtıp , 'FETÖ ile bağlantınız var' diyerek 79 yaşındaki Günay D. ,'yi dolandıran Emin A. , "Bende  vicdan  ne gezer. Ben aileme , kendime acımıyorum" dedi.

haber7
0

Adana da kendisini polis olarak tanıtıp , Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile bağlantınız var diyerek 79 yaşındaki Günay D. , den yarım kilo külçe altın , 10 bin lira para ve 1000 euro alan , 20 yaşındaki Emin A. , "Bende  vicdan  ne gezer. Ben aileme , kendime acımıyorum" dedi.

Olay , 8 Kasım da merkez Seyhan İlçesi ne bağlı Reşatbey Mahallesi nde meydana geldi. Kendini polis olarak tanıtan Emin A. , evinde oturan Günay D. , yi arayıp ,  FETÖ  ile bağlantınız var , adınız bazı olaylara karışmış , sizin masum olduğunuzu biliyoruz. Evinizde ne kadar altın ve para varsa vermeniz lazım" dedi. Bunun üzerine yaşlı kadın evinde bulunan yarım kilo külçe altın , 10 bin lira para ve  1000 euroyu olduğunu söyledi. Telefon görüşmesinin ardından , yaşlı kadının evine giden zanlı , parmak izi bırakmamak için kapıyı kıyafetiyle açtı. Güvenlik kamerasını görünce de , elindeki dövmesini gizledi. Günay D. , poşet içine koyduğu altın ve paraları , polis sandığı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =