Sıla kapalı gişe!
Etiketler:

Pop müziğin sevilen sanatçısı  Sıla  , Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği , kariyerinin 10 uncu yılına özel projesi ON’dan Kalan konser serisinin dördüncüsünü önceki akşam gerçekleştirdi.

milliyet
0

Hayranlarının salonu hınca hınç doldurduğu TİM Show Center’da sevenleri Sıla’yı yalnız bırakmadı. 23 Ekim de ON dan Kalan konserlerinin ilkiyle sanat hayatının 10 uncu yılını kutlamaya başlayan  Sıla  , seslendirdiği parçalarla hayranlarına tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.

Dinleyenleri mest etti
Sahneye Levon Kordonciyan ve Temperley London imzalı iki farklı kıyafetle çıkan sanatçı , "ON’dan Kalan şarkıları 10 uncu yılımıza özel bir konsept olarak oluşturduk. İlişkileri altı kategoriye ayırdık. Konseptimizde bekâr şarkılar , akabinde platonik şarkılar , kavuştular şarkıları , daraldılar , ayrıldılar ve partili goy goy şarkılar var" sözleri ile konserine başladı. Enerjisi ve performansı ile göz dolduran  Sıla  , konserin kavuştular bölümü için sadece bir şarkı bulabildiklerini dile getirdi.  Sıla  , "Bu durum bize mutluluğun yazılan değil , yaşanan bir şey olduğunu kanıtladı" diye konuştu.

Ünlülerden yoğun ilgi
Seyirciler ile zaman ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =