Şahan dan Cem e gönderme!
Etiketler:

 Şahan  Gökbakar , ‘Recep İvedik 5’le bu yıl Türk filmlerine giden seyirci sayısının yüzde 30’una tek başına sahip olduğunu duyurdu. Komedyen ‘Goygoyculara en büyük cevabı verdiniz’ diyerek ezeli rakibi  Cem  Yılmaz’a taş attı..

milliyet
0

Komedi dünyasının iki başarılı ismi  Cem  Yılmaz ile  Şahan  Gökbakar ın rekabeti iyice kızışacak. Her ikisi de son filmleri için yaptıkları reklam çalışmalarında gaza basarken Gökbakar , önceki günkü paylaşımıyla krallığını ilan etti. Recep İvedik 5 filmiyle gişede rekor kıran Gökbakar , Türk sinemasının en çok izlenen yapımına imza atmaktan dolayı duyduğu mutluluğu instagram da bir kez daha gözler önüne serdi..

YENİ FİLM KAPIŞMASI... 
Bu yıl 118 Türk filminin vizyona girdiğini belirten komedyen , 25 milyonun üzerinde kesilen biletin yaklaşık 7 buçuk milyonunun Recep İvedik 5 e ait olduğunu işaret etti. Recep İvedik ile Türk sinemasının tek başına yüzde 30 nu elinde bulundurduğunu dile getiren Gökbakar , Yılmaz a da manidar bir  gönderme  yaptı. "Bükemediği bileği öpmek yerine gömmeye çalışanlar ve goygoycularına en büyük cevabı verdiniz" diyen Gökbakar ın bu sözleri yeni bir polemiğin fitilini ateşleyecek...


Yeni filmi Kayhan ı 9 Şubat 2018 de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =