İşte HTC nin yeni VR başlığı: Vive Focus!

 HTC  nin bir bilgisayara ya da telefona ihtiyaç duymayan , bağımsız VR  başlığı   Vive   Focus  , yanında  Vive  Wave sürprizi ile birlite ortaya çıktı!

hurriyet
0

HTC nin  Vive  Geliştirici Konferansı nda , firma sonunda çıkaracağı bağımsız  başlığı  Pekin seyircilerine gösterdi:  Vive  Focus. Hepsi bir arada bir cihaz olarak tasarlanan  Focus  , güçlü bir masaüstü bilgisayara bağlanmaya ihtiyaç duymuyor ve mobil VR ın şu an sahip olduğu sınırlara da sahip değil. Güç , taşınabilirlik ve fiyat olarak güzel bir dengeye sahip olan cihaz , yakın zamanda açıklanan Project Santa Cruz ve daha hesaplı Oculus Go ile yarışıyor.

Cihaz , AMOLED bir ekrana sahip olacak ve Qualcomm Snapdragon 835 CPU ile gelecek. Bunun yanında "world-scale" izleme becerisi de var - bu ,  HTC  nin çok yönlü 6Dof izlemeye (altı derece özgürlük) verdiği isim. Bu teknoloji , üç boyutlu hareketleri ve ayrıca dönülen yönü her ortamda algılayabiliyor , ekstra hiçbir sensöre de gerek olmuyor.

Vive  Focus  için resmi bir çıkış tarihi veya fiyat verilmedi , ama dünyada piyasaya çıkmadan önce Çin de piyasaya sürüleceğini düşünmek mantıklı.

chip.com.tr nin haberine göre bu açıklamanın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =