Galatasaray'dan flaş karar!

Geçtiğimiz günlerde kayıtlı sermaye tavanını artıran  Galatasaray  , geçtiğimiz aylarda yaptığı sermaye artırımına ek olarak tekrardan yüzde 400 bedelli sermaye artırımı kararı aldı.

haber7
0

Galatasaray sermaye artırımı için yönetim kurulundan  karar  çıkardı. Geçtiğimiz günlerde kayıtlı sermaye tavanını 108 milyon liradan 540 milyon liraya çıkaran  Galatasaray  yüzde 400 oranında sermaye artırımı yapmak için yönetim kurulu  karar  aldı. Şirket 108 milyon lira olan sermayesini yüzde 400 oranında artırarak 540 milyon liraya çıkarmayı hedefliyor.

ŞİRKETTEN KAP A ŞU AÇIKLAMA YAPILDI:

Şirketimiz Yönetim Kurulu , bugün yapılan toplantısında gündem ile ilgili konuları müzakere etmiş ve yapılan müzakereler sonucunda aşağıdaki kararları almıştır.

Buna göre;

1. Şirketimiz kayıtlı sermaye sistemine tabi olup , ana sözleşmemizin 7. maddesinin vermiş olduğu yetkiye istinaden , 540.000.000.-TL (Beşyüzkırkmilyon Türk Lirası) kayıtlı sermaye tavanı içerisinde kalmak kaydı ile , 108.000.000.-TL (Yüzsekizmilyon Türk Lirası) olan çıkarılmış sermayemizin , tamamı nakden (bedelli) karşılanmak suretiyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =