TBMM Başkanı Kahraman, Kılıçdaroğlu nu ziyaret etti

Meclis  Başkanı  ve AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail  Kahraman , yeniden  TBMM  Başkanlığına adaylığı kapsamında CHP Genel  Başkanı  Kemal  Kılıçdaroğlu nu  ziyaret  etti.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

AA

TBMM  Başkanı   Kahraman  , Meclis  Başkanlığına adaylığı kapsamında CHP Genel  Başkanı   Kılıçdaroğlu  nu  ziyaret  etti.  Kılıçdaroğlu  nun  TBMM  deki makam odasında gerçekleşen görüşme , 55  dakika sürdü.

Görüşmenin ardından bir açıklama yapan  Kahraman  ,  Kılıçdaroğlu  ile  fikir alışverişinde bulunduklarını , her zamanki nezaket ve anlayış içerisinde  görüşlerini birbirleriyle paylaştıklarını söyledi.  Kahraman  ,  Kılıçdaroğlu  na  evsahipliği ve nezaketi için teşekkür etti.

Kahraman , 26. Dönem in ikinci devresinin çok daha güzel olacağına  inandığını belirterek , "Hepimizin hedefi Türkiye nin mutluluğu , daha ötelere  gitmesi. Bir hukuk devleti , demokratik Cumhuriyet olarak Anayasa esaslarına ,  evrensel hukuk kaidelerine dayalı çalışmalar yapacağız ve iyi bir dönem  geçireceğiz. Nasipse 26. Dönem in tamamlanmasını da çok güzel bir şekilde  sağlayacağız." ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =