Bakan Fakıbaba'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt

Gıda , Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet  Eşref Fakıbaba  , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sırbistan'dan yapılması düşünülen et ithalatıyla ilgili açıklamalarına cevap verdi.

haber7
0

Gıda , Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet  Eşref Fakıbaba  , "CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu  , Sırbistan dan yapılması düşünülen et ithalatıyla alakalı doğru olmayan iddialarla kamuoyunu yanlış bilgilendirip olumsuz algı oluşturmaya devam etmektedir. İddia ettiği gibi ithal edilecek etlerin besmelesiz kesilmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir." değerlendirmesinde bulundu.

Fakıbaba , CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun , partisinin bugünkü TBMM Grubu nda yaptığı konuşmada , et ithalatı ve tarım politikası konusundaki sözlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu nun , Sırbistan’dan yapılması düşünülen et ithalatına ilişkin doğru olmayan iddialarla kamuoyunu yanlış bilgilendirdiğini , olumsuz algı oluşturmaya devam ettiğini belirten  Fakıbaba  , "Bu iddiaların gerçek olmadığını ifade etmemize rağmen , aynı iddialarını bilerek ve kasıtlı olarak sürdürmeye çalışması iyi niyetli bir yaklaşım değildir." ifadesini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =