Kuveyt'te imzalar atıldı

Baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve  Kuveyt  Emiri Şeyh Sabah , iki ülke arasındaki anlaşmaların imza törenine katıldı.

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Rusya Federasyonu ,  Kuveyt  ve Katar resmi ziyaretlerinin ikinci durağı olan  Kuveyt  e geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ı ,  Kuveyt  Uluslararası Havalimanında ,  Kuveyt  Başbakan Birinci Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Şeyh Sabah Al Khaled Al Sabah ,  Kuveyt  in Ankara Büyükelçisi Gassan ez-Zevavi , Türkiye nin  Kuveyt  Büyükelçisi Ayşe Hilal Sayan Koytak ve diğer yetkiler karşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve  Kuveyt  Emiri Şeyh Sabah ın Beyan Sarayı nda  gerçekleştirdikleri baş başa ve heyetler arası görüşmelerinin ardından anlaşma  imza törenine geçildi.

Erdoğan ve Şeyh Sabah ın huzurunda gerçekleştirilen imza töreninde , iki ülke arasında "Spor Alanında İşbirliği Anlaşması" Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile  Kuveyt  Ticaret ve Sanayi Bakanı ve Gençlikten Sorumlu Devlet  Bakanı Vekili Halid Nasır Abdullah el-Roudan tarafından imzalandı.

"Doğrudan Yatırımın Teşvik Edilmesine Yönelik Mutabakat ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =