İsmail Kahraman'dan Devlet Bahçeli'ye ziyaret

Meclis Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili  İsmail   Kahraman  , yeniden TBMM Başkanı adaylığı kapsamında MHP Genel Başkanı  Devlet  Bahçeli'yi  ziyaret  etti.

haber7
0

Bahçeli nin TBMM deki makamında , basına kapalı gerçekleşen  ziyaret  20 dakika sürdü. Ziyarette  Kahraman  a , AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin eşlik etti.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan  Kahraman  , 26. Dönem ikinci devre için Meclis Başkanlığı seçiminde aday olduğunu anımsatarak , Bahçeli den destek istediğini söyledi.

AA nın aktardığına göre;  Kahraman  , "Önümüzdeki dönemin Türkiyemiz , milletimiz , insanlık için hayırlı çalışmalara vesile olmasını temenni ettim. Kendilerinin engin tecrübesi var , vatan aşkı var , millet sevgisi var. Hepimiz aynı hedefe yöneliğiz. İnşallah önümüzdeki çalışma döneminde aynı istikamette , aynı hedefte , Türkiyemizin tarihte yüklenmiş olduğu hedefte ilerlemede destek olunacak , beraber yürüyeceğiz inşallah. Siyasi partiler millete hizmet için , milletin yücelmesi için var , muassır medeniyetin ötesine geçmek için var. Kendilerine teşekkür ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =