Meclis Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail   Kahraman  , yeniden TBMM Başkanı adaylığı kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yi  ziyaret  etti.

milliyet
0

AA

MHP Genel Başkanı Devlet  Bahçeli  nin TBMM deki makamında , basına kapalı gerçekleşen  ziyaret  20  dakika sürdü. Ziyarette  Kahraman  a , AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin eşlik etti.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan  Kahraman  , 26. Dönem  ikinci devre için Meclis Başkanlığı seçiminde aday olduğunu anımsatarak ,   Bahçeli  den destek istediğini söyledi.

Kahraman , "Önümüzdeki dönemin Türkiyemiz , milletimiz , insanlık için  hayırlı çalışmalara vesile olmasını temenni ettim. Kendilerinin engin tecrübesi  var , vatan aşkı var , millet sevgisi var. Hepimiz aynı hedefe yöneliğiz. İnşallah  önümüzdeki çalışma döneminde aynı istikamette , aynı hedefte , Türkiyemizin tarihte  yüklenmiş olduğu hedefte ilerlemede destek olunacak , beraber yürüyeceğiz  inşallah. Siyasi partiler millete hizmet için , milletin yücelmesi için var ,  muassır medeniyetin ötesine geçmek için var. Kendilerine teşekkür ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =