Apple seneye üç yeni iPhone tanıtacak

Apple'ın önümüzdeki sene üç  yeni   iPhone  satışa sunacağını ön gören analistler , bunlardan birinin  iPhone  X'in uygun fiyatlı sürümü olacağına işaret ediyor

haber7
0

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo ve araştırma ekibi , Apple’ın önümüzdeki yıl üç  yeni   iPhone  modeli tanıtacağını ön görüyor.

Araştırma ekibi satışa sunulmaya hazırlanılan  Apple  ürünlerine dair tutarlı tahminleriyle ünlü. Ekibin tahminlerindeki yüksek doğruluğun arkasında Asyalı üretici şirketlerle kurdukları bağlantılar yatıyor.

Şirketin müşterileri için hazırladığı rapora göre ,  Apple  önümüzdeki yılık ikinci yarısında 5 ,8 ve 6 ,5 inç OLED ekranlı iki telefonun yanı sıra ,  iPhone  X gibi çerçevesiz LCD ekrana ve TrueDepth kameraya sahip 6 ,1 inç bir model satışa sunacak.

Yeni iPhone’lardan ikisi ileri seviye telefonlar olacak ve yüksek fiyat etiketleriyle gelecek. Üçüncü ve orta seviye telefon ise 649 dolar ile 749 dolar arasında bir fiyata sahip olacak.

iPhone X ve Face ID’ye gösterilen ilgi ,  yeni  telefonların  iPhone  X’in sevilen özelliklerini taşımasında rol oynuyor. Amiral gemileri olacak iPhone’ların her ikisinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =