iOS 11.2 beta 3 sürümü yayınlandı! Yeni iOS sürümü güncellenecek modeller

 Apple  üreticisinin üzerinde çalıştığı ve henüz test aşamasında olan  iOS  11.2  Beta 3   sürümü   iPhone  ve iPad'ler için yayınlandı. Peki ,  Yeni   iOS   sürümü  hangi modellere güncellenece

haber7
0

Apple üreticisi geçtiğimiz günlerde  iOS  11.1.1’i  iPhone  ve iPad kullanıcılarıyla buluşturdu.  iOS  11.2 sürümü için iki hafta önce başladığı test sürecine , bugün yayınladığı üçüncü  beta  sürümü olan  iOS  11.2  Beta 3  ile devam ediyor.  iOS  11’in birçok hata düzeltmesi ve yeniliğe ev sahipliği yapan ikinci büyük ara güncellemesi olan  iOS  11.2 , AirPlay 2 başta olmak üzere birçok yeniliği  iPhone  kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

iOS 11.2  Beta 3  güncellemesi , daha önce yayınlanan test sürümlerinde olduğu gibi tespit edilen hataların giderilmesini sağlarken , daha iyi bir kullanıcı deneyimi için iyileştirmelere ev sahipliği yapıyor.

iPhone 8 ve  iPhone  X modellerinde yer alan hareketsiz duvar kağıtlarını diğer  iPhone  modelleri ile buluşturan  Yeni   iOS  sürümü , hesap makinesi uygulamasında yaşanan animasyon sorununu ortadan kaldırıyor.

Bunun yanı sıra AirPlay 2’nin kullanıma sunulacağı  Yeni   iOS  sürümünde bazı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =