Bütün tweet lerinizi silmek istiyorsanız dikkat! İşte çözümü

Eğer Twitter da yeni bir sayfa açıp geçmişi geçmişte bırakmak  istiyorsanız  , bu basit yöntem tam size göre...

hurriyet
0

Sosyal medya hesaplarının açık öz-geçmiş dosyası olarak kullanılmasını istememek oldukça doğal bir beklenti. Eskiden paylaştığınız bir gönderi veya yazdığınız siyasi içerikli bir  tweet  in bir iş olanağını yok etmesi gerçekten istenmeyen bir sonuç. Özellikle , eğer Twitter da bulunan tüm  tweet   lerinizi   silmek  ve yeni bir sayfa açmak  istiyorsanız  , şimdi paylaşacağımız teknik sayesinde bu amacınızı yerine getirebilirsiniz.

Twitter , maalesef kendi içinde dahili , sihirli bir "eski  tweet  leri silme" tuşuna sahip değil. Eğer işe Twitter açısından bakarsanız , platformda bulunan içeriğin silinmesini istememesini anlayabilirsiniz - özellikle de sizin hakkınızda sahip olduğu bilgilier sayesinde hedeflenmiş reklamlar ile para kazandığını da düşünürseniz , böyle bir seçeneğin olmaması işletme açısından oldukça mantıklı.

Bu yüzden bize üçüncü parti bir araç gerekiyor. Tam olarak bu işi gören bir kaç web aracı bulunmakta , ancak bizim favorimiz TweetDelete. Bu web aracı sayesinde 3 ,200 e ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =