PlayStation 5 ne zaman geliyor

PS4 Pro ve Xbox One X in ardından gözler , gerçekten yeni bir konsol nesline çevrildi. Peki işin içindekiler bu konuda neler düşünüyor?

hurriyet
0

Şu andaki konsol jenerasyonu , PS4 Pro ve Xbox One X gibi geliştirmeleri de sayarsak , dört yaşına girmiş durumda. Ubisoft un CEO su Yves Guillemot un sözlerine göre , bir sonraki nesle kadarsa en azından iki yıl daha beklememiz gerekecek.

Kısa  zaman  önceki yatırımcı görüşmesi sırasında Guillemot düşüncesinin mantığını açıklayarak "Sony ,  PlayStation  4 Pro yu geçtiğimiz yıl ve Microsoft , Xbox One X i bu yıl yayımladığı için , yeni bir şey sunulmadan önce önümüzde en az iki yıl olduğunu düşünüyoruz" cümlesini kurmuştu. Bu açıklama oldukça mantıklı gözüküyor ve geçmiş konsollar da bu durumu destekliyor. Sonuç olarak  PlayStation  3 ve  PlayStation  4 arasında yaklaşık olarak yedi yıllık ve Xbox 360 ile Xbox One arasında sekiz yıllık bir bekleme süresi bulunmaktaydı.

Bunun yanı sıra PS4 Pro ve Xbox One X in daha yüksek olan gücü , yeni bir nesil için teknolojik anlamda o kadar büyük bir ihtiyaç olmadığı anlamına geliyor. Ama Guillemot , yaptığı bu tahminin tamamen kendi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =