Ankara'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na hızlı bir başlangıç yaparak tüm  bürokratların  istifasını isteyen Mustafa Tuna , beş bürokratın istifasını  kabul  etti.

haber7
0

Seçilmesinin ardından hafta sonu belediyedeki tüm bürokratların ve genel müdürlerin istifasını isteyen  Ankara  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ilk görevden almaları yaptı. Belediyedeki tüm birimlerden brifing almaya devam Tuna , brifingini veren beş bürokratın istifasını  kabul  ederek görevden aldı.

Hürriyet ten Murat Yılmaz ın haberine göre: Tuna’nın istifasını  kabul  ettiği bürokratlar arasında Genel Sekreter Yardımcısı İrfan Kaya , Genel Sekreter Yardımcısı Nazlı Ergül , İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Recep Yağcı , Belediyeler Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanı Osman Usta , Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanı Akar Pınar Uludağ ile Projeler Dairesi Başkanı Abdullah Taha Yıldırım bulunuyor.

Araştırma Tanıtım ve Belediye İçi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Tezcan ve belediyeye bağlı Belko şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Fatih Tezcan’ın ise istifalarının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =