Alperen'in babası: Eşimden bile saklamıştım

İzmir'de hayatını kaybeden 3 yaşındaki Alperen'in  babası  Serkan Sakin , "Kamera görüntülerinin saklandığını daha önce de söylemiştik. Bu kareleri  Eşimden   bile  saklamıştım" dedi.

haber7
0

Karşıyaka 2. Asliye Ceza Mahkemesi nde önceki gün görülen davanın dosyasına giren görüntülere ait fotoğraflarda küçük  Alperen  in baygın halde servis minibüsünden alınarak bir öğretmenin kucağında anaokuluna sokulduğu , bu sırada çevredekilerin telaş yaşadığı görülüyor. Baba Serkan Sakin , AA muhabirine yaptığı açıklamada ,  Alperen  in ölümüne ilişkin ortaya çıkan güvenlik kamerası kayıtlarına ilişkin fotoğraf karelerini görünce çok üzüldüklerini belirtti.

Fotoğrafların kendisine kısa süre önce ulaştığını belirten Sakin , "Ben çocuğumun bu şekilde taşındığı görmekten dolayı çok üzgünüm. Kamera görüntülerinin saklandığını daha önce de söylemiştik. Bu görüntüler bizim ihmal iddialarımızın doğru olduğunu kanıtlıyor. Bu kareleri  Eşimden   bile  saklamıştım. Görünce acımız katlandı. Diyecek söz bulamıyorum. Ama yapacak bir şey yok. Olan oldu. Artık başka Alperenler ölmesin istiyorum. Sorumluların adalet karşısında en ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =