Sincan'ın yeni belediye başkanı belli oldu!

Mustafa Tuna'nın  Ankara  Büyükşehir  belediye   başkanı  olmasıyla boşalan  Sincan   belediye  Başkanlığı'na Murat Ercan seçildi.

haber7
0

Sincan Belediyesi Meclisi ,  belediye  başkanını seçmek üzere Başkanvekili Süleyman Karacan ın başkanlığında toplandı.   belediye  Meclisi nde yapılan oylamanın 1. turunda 35 oy alan AK Parti nin adayı  belediye  Meclis Üyesi Murat Ercan , Sincan Belediye Başkanı oldu. Ercan , teşekkür konuşmasında ,  Ankara  Büyükşehir  belediye   başkanı  Mustafa Tuna ya ilçeye katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sincan  belediye  Meclisi nin AK Parti li ve MHP li üyelerine şahsına gösterdikleri teveccüh ve güvenden dolayı teşekkürlerini sunan Ercan , şunları söyledi:  "Gerek il bazında temayüller , gerek partinin başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere , partinin yetkili kurul ve organları bu konuda çalışmalarını yaptılar , değerlendirmelerini yaptılar. Sonuç olarak şahsımı bu noktada aday gösterdiler. Sizlerin de teveccühlerinizle şu an itibariyle  Sincan   belediye   başkanı  seçilmiş bulunmaktayım.Tabii zor bir görev , sorumluluk gerektiren bir görev. Bunun bilincindeyim. Allah ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =