ATV Seven Ne Yapmaz final yapıyor? Sebebi ne?

 ATV  ekranlarında yayınlanan  Seven  Ne  Yapmaz  dizisi de  final  yapanlar kervanına katılıyor. Yeni sezon dizilerin gelmesiyle yaz sezonunda başlayan diziler ekranda tutunma problemi yaşıyorlar. Peki  Seven  Ne  Yapmaz  neden  final  yapıyor?  Seven  Ne Yapma

haber7
0

Yeni yayın dönemine girdiğimiz günlerde yaz sezonunda televizyonları dolduran diziler bir bir ekrandan siliniyor. Reyting kurbanları kervanına katılan  Seven  Ne  Yapmaz  için ise 11.bölümde  final  kararı alındı. İddialı başlayan ancak , gün ve saatinde diğer yapımlara yenik düşen  Seven  Ne  Yapmaz   final  bölümü ne zaman yayınlanacak?  Seven  Ne  Yapmaz   final  fragmanı yayınlandı mı?

Seven Ne  Yapmaz  neden  final  yapıyor?

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan  Seven  Ne  Yapmaz  yeşilçam tadında hikayesiyle oldukça beğenilmiş ve iyi bir çıkış yakalamıştı. Ancak Diriliş Ertuğrul başlamadan önce reytinglerde iyi sıralamada yer alan  Seven  Ne  Yapmaz  , çarşamba günü yayınlanan bölümde TOTAL sıralamada 18.sırada yer aldı. Reytinglerde yaşadığı bu düşüş dizinin fişinin çekilmesine neden oldu.

Seven Ne  Yapmaz  11.  final  bölümü fragmanı

Ekranlara veda etmeye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =