Akıncı ve Kılıçdaroğlu ndan Baykal a ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu  , KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa  Akıncı  ile Deniz  Baykal  ı tedavi gördüğü İbni Sina Hastanesinde  ziyaret  etti.

milliyet
0

AA

CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu  , KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa  Akıncı  ile Antalya Milletvekili Deniz  Baykal  ı tedavi gördüğü İbni Sina Hastanesinde  ziyaret  etti.

Kılıçdaroğlu ve  Akıncı  , bir süredir İbni Sina Hastanesinde tedavi gören  Baykal  ı  ziyaret  ederek , doktorlarından sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Hastane çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan  Akıncı  , "Sayın  Baykal  ın sağlık durumu , en başta kuşkusuz ki ailesi , mensubu olduğu camia ve Türkiye için önemli olduğu kadar , bilmenizi isterim ki Kıbrıs Türk halkı için de son derece önemlidir." dedi.

Deniz  Baykal  ın bir devlet adamı olarak Türkiye için ifade ettiği değer kadar , Kıbrıs Türk halkı için de aynı şekilde anlamlı ve değerli olduğunu bildiren  Akıncı  , Kıbrıs Türk halkı adına sağlık durumuyla ilgili bilgi almak ve geçmiş olsun dileklerini iletmek için bu ziyareti gerçekleştirdiğini aktardı.

Baykal ın doktorlarından aldığı bilginin umut verici olduğunu söyleyen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =