Rezidansta dayak! Operasyonla kurtarıldı

Diyarbakır'da bir hastanede teknisyen olarak çalışan M.T'yi kaçırarak , alacaklarına karşılık ailesinden 500 bin lira istediği öne sürülen 6 şüpheli düzenlenen  Operasyonla  yakalandı

haber7
0

İstanbul da ,  Diyarbakır  da bir hastanede teknisyen olarak çalışan M.T yi kaçırarak , alacaklarına karşılık ailesinden 500 bin lira istediği öne sürülen 6 şüpheli düzenlenen  Operasyonla  yakalandı.

Alınan bilgiye göre , İstanbul da bir medikal şirketinde çalışan Y.S , iş için gittiği  Diyarbakır  da bir hastanede teknisyen olarak çalışan M.T. ile tanıştı. İddiaya göre Y.S , hastanenin ihalelerinde kendi şirketine aracılık yapması için M.T ye 800 bin lira verdi.

M.T nin ihalelerde kendisine aracılık yapmadığını öne süren Y.S , hastanenin yönetimiyle görüşmek amacıyla 8 Kasım da  Diyarbakır  a gitti. Bunu öğrenen M.T , havalimanında karşıladığı Y.S ye bir aksaklık olduğunu , parayı kendisine vereceğini ve kendisinin de İstanbul da bir işi olduğunu söyleyerek , Y.S ile birlikte İstanbul a döndü.

YS nin Bahçelievler deki ofisine giden M.T , aldığı parayı banka yoluyla hesabına geri göndereceğini söyledi. Bir süre sonra hesaba sadece 100 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =