Payitaht Abdülhamid de Abdülhamid imparatorluğu kurtarmaya kararlı!

 Payitaht   Abdülhamid  24. bölümde Sultan  Abdülhamid  ,  imparatorluğu   kurtarmaya  kararlı. Emin adımlarla ilerleyen  Abdülhamid  izleyicisini heyecanlandıracak.  Payitaht   Abdülhamid  yeni bölümde Osmanlı döneminin çarpıcı sayfalarını açacak. Pay

milliyet
0

TRT 1 ekranının ilgiyle izlenen dizisi  Payitaht   Abdülhamid  24. yeni bölümyle 10 Kasım Cuma günü 20.00 de yayınlacak.

Sultan Abdülhamid’in , İmparatorluğu büyük bir krizin eşiğine getiren sebeplerle başa çıkmak için nasıl mücadele ettiğine tanıklık edeceğiz… ES Film’in yapımcılığında çekilen , yönetmenliğini Emre Konuk’un üstlendiği ,  senaryosunu Ayça Mutlugil , Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın gerçekleştirdiği ,“Payitaht Abdülhamid”in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak:  Abdülhamid  ve Parvus’un önünde birer çanta durmakta , içlerinden birinde patlamaya hazır bir bomba bulunmaktadır. Kemalettin ve Hatice için ise Firuze’nin elindeki mektup aynı derecede tehlikelidir! Firuze ateşle oynarken , o ateşin sadece Hatice ve Kemalettin’i değil , kendini de yakacağını bilmemektedir. Bu sırada , Sarayda büyük bir deprem olur… Öyle ki; belki de Abdülhamid’in tahtını , itibarını ve de Osmanlı’nın topraklarını kaybetmesine neden olacak şiddette bir deprem!

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =