Çevre ve Şehircilik Bakanı  Özhaseki  "Kentsel dönüşümün önünün kesilmemesi lazım. Yüzlerce insanı bir kişinin kötü niyetli tavrı engellememeli. O yüzden  Elektronik   Tebligat  dönemi başlıyor"  dedi.

milliyet
0

var ArticleID = 2552639; Milliyet.com.tr »Ekonomi »Haber »"Elektronik  Tebligat   dönemi  başlıyor"10.11.2017 11:07 | Son Güncelleme: 10.11.2017-11:09 AA"Elektronik  Tebligat   dönemi  başlıyor"Çevre ve Şehircilik Bakanı  Özhaseki  "Kentsel dönüşümün önünün kesilmemesi lazım. Yüzlerce insanı bir kişinin kötü niyetli tavrı engellememeli. O yüzden  Elektronik   Tebligat  dönemi başlıyor"  dedi.Paylaş Twitle A+ a-

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet  Özhaseki , kentsel dönüşümün önünün kesilmemesi gerektiğini belirterek , "Yüzlerce  insanı bir kişinin kötü niyetli tavrı engellememeli. O yüzden  Elektronik   Tebligat   dönemi başlıyor." dedi. 

Bakan  Özhaseki  , AA muhabirine yaptığı açıklamada , kentsel dönüşümdeki  tebligat sorununa ilişkin "elektronik tebligat" kullanılması çalışmalarıyla  ilgili bilgi verdi.

Bir mahalleyi bölünce bin tane ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =