"Kökler"  resim   sergisi  15 Kasım-30 Kasım tarihlerinde Nişantaşı  Exclusive   Suites  de!

milliyet
0

Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği yararına Nişantaşı  Exclusive   Suites  ev sahipliğinde düzenlenen “Kökler” Karma  resim   sergisi  Musa Güney , Nazan Pamuk , Mustafa Albayrak ve Kadir Ablak’ın eserleriyle Teşvikiye Caddesine ziyaretçilerini bekliyor.

Yurt içinde ve yurt dışında birçok kişisel ve karma sergiye katılan ünlü ressamlar Musa Güney , Nazan Pamuk , Mustafa Albayrak ve Kadir Ablak , Kök Hücre Gönüllüleri Derneği için güç birliği yaptılar. Kan , kök hücre ve organ bağışının önemine dikkat çeken sanatçılar , “KÖKLER”  sergisi  ile hem bu alandaki çalışmalara destek olmak hem de ülkemizde farkındalık yaratmak için kolları sıvadılar.

Merkezi konumu ve herkese kendini iyi hissettiren ambiyansıyla dikkat çeken Nişantaşı  Exclusive   Suites  KÖKLER sergisine verdiği tam destek ile sosyal sorumluluğun önemini vurguluyor.

Musa Güney , Nazan Pamuk , Mustafa Albayrak ve Kadir Ablak’ın seçkin eserlerinden oluian KÖKLER  sergisi  15 Kasım – 30  Kasım tarihleri arasında sanatseverlerin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =