Açığa alınan polisin aracından çıktı! Tam 40 kilo

Diyarbakır'da  Açığa   alınan  bir  polisin  aracında yapılan aramada , 40  kilo  eroin ele geçirildi. Kentte yapılan iki ayrı operesasyonda ise 1 ton 272  kilo  esrar ele geçirildi.

haber7
0

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri , Silvan yolu üzerinde uygulama noktasında bir süre önce açığa  alınan  polis memuru İ.G. nin aracını durdurarak arama yaptı. Aramada , bagaj kısmına zulalanmış paketler içerisinde 40  kilo  eroin ele geçirildi. Van da görevliyken yurt dışına çıkış yasağı olan kişiye yardımcı olduğu gerekçesiyle açığa  alınan  polis memuru İ.G. nin eroini Van dan İzmir e götürmek için yola çıktığı saptandı. Ele geçirilen eroinin piyasa değerinin yaklaşık 4 milyon lira olduğu bildirildi.

 

1 TON 272 KİLO ESRAR ELE GEÇİRİLDİ  Narkotik ekipleri , Şanlıurfa yolu üzerinde durdurduğu bir tankerde yapılan aramada ise yakıt kısmına zulalanmış esrar olduğu belirledi. Narkotik Şube Müdürlüğü ne getirilen tankerde yaklaşık 1 ton esrar ele geçirildi. Kocaköy İlçesi kırsalında  polisin  yaptığı bir diğer operasyonda ise 272  kilo  esrar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =