Trafik güvenliği masaya yatırılacak

 Karayolu   Trafik   güvenliği  konusu , ilgili kurum , kuruluş ve firma temsilcilerinin katılımıyla "8.  Karayolu   Trafik   güvenliği  Sempozyumu ve Sergisi"nde  masaya  yatırılacak.

haber7
0

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre , İçişleri , Bilim , Sanayi ve Teknoloji , Ulaştırma , Denizcilik ve Haberleşme ve Milli Eğitim bakanlıkları , Türkiye Belediyeler Birliği ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu iş birliğinde 16 Kasım da "8.  Karayolu   Trafik  Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi" düzenlenecek.

SEMPOZYUM 3 GÜN SÜRECEK

"Trafikte saygı , hayata saygı" sloganıyla Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi nde 16 Kasım saat 10.00 da gerçekleştirilecek törenle kapılarını açacak ve 3 gün sürecek sempozyumda ,  Karayolu   Trafik  güvenliğine katkı sağlanması amacıyla üretici , uygulayıcı ve bilim insanları tecrübe paylaşımında bulunacak , konuyla ilgili çalışmalarını anlatacak.

İlgili kurum , kuruluş ve firma temsilcileri , panellerde , trafikte saygı ,  Trafik  güvenliği ve medya , uluslararası  Trafik  güvenliği uygulamaları , şoförlerin sorunları , bu sorunların  Trafik  güvenliğine etkisi ve çözüm ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =