Galatasaray tarihinde bir ilk!

 Galatasaray  Yönetim Kurulu’nun bütçe revizyonu için 2 Aralık’ta yapacağı olağanüstü kongre , Sarı-Kırmızılı kulübün  tarihinde  bir ilk olacak.

haber7
0

Mart ta üyelere 129 milyon TL bütçe geliri hesaplandığını bildiren Özbek yönetimi , kongrede kasaya 460 milyon lira civarında para girdiğini açıklayacak.

Sarı-Kırmızılı kulüp her yıl mart ayında düzenlediği olağan mali genel kurulunda bir yıllık bütçesini 129 milyon TL olarak belirledi.

Dursun Özbek yönetimi , kasaya giren fazla para nedeniyle bütçe revizyonu için üyelerin onayına başvuracak. 2 Aralık ta olağanüstü kongrede genel kurul üyelerine beklenenden daha fazla miktarın kasaya girdiği müjdesi verilerek. Gelir kalemleri tek tek açıklanacak.

KULÜBE NAKİT AKIŞI SAĞLANIYOR

Genel kurulda ayrıca giren fazla para için kulübün borçları başta olmak üzere çeşitli yerlere ödenmesi gereken rakamlar konusunda da genel kurul üyelerinden izin istenecek. Kulübün kısa sürede bu kadar girdi sağlamasındaki başlıca faktör Riva ve Florya projeleri. Bu projeler nedeniyle peyderpey kulübe nakit ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =