Arka Sokaklar 456. bölümde Mesut gizli işler peşinde!

 Arka   Sokaklar  456. bölüm ile bu akşam ekrana geliyor. Kanal D nin uzun soluklu dizisi  Arka   Sokaklar  da bu hafta  Mesut  Cantekin i cezaevi aracından kaçırıyor. Ekiptekilerin  Mesut  la ilgili şüpheleri artıyor.

milliyet
0

Rıza Baba ve Hüsnü , cezaevi aracından Cantekin i kaçıranın  Mesut  olduğundan şüphelenirler!  Arka   Sokaklar  456. Bölüm 10 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 de Kanal D de!

ARKA  Sokaklar  YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mesut , Cantekin’i kaçırdığıyla ilgili renk vermez. Cantekin’i , Özel Harekat’tan eski arkadaşı Hilmi’ye emanet eder. Turan’ın adamları durumdan haberdar olmuştur ve Hilmi’yi kaçırırlar. Rıza Baba , Hilmi’nin eski bir PÖH olduğunu öğrenince Mesut’tan şüphelenir. Hüsnü de , Mesut’un olayla ilgisi olduğunu düşünür ve gözler Mesut’a çevrilir.

Nazike , Ayla’ya Hüsnü’nün yalnızlığından bahseder ve kadınlar kafa kafaya verip Hüsnü’yü biriyle tanıştırmaya karar verirler. Ayla , emniyetten emekli , kocasını kaybetmiş olan Baş Komiser Gonca’yı Hüsnü’yle tanıştırmaya karar verir. Rıza’ya da durumu anlatır ve aracı olmasını ister.

ARKA  Sokaklar  456. BÖLÜM FRAGMANI


window._taboola = window._taboola ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =