Cuma mesajları - En yeni resimli Cuma mesajları

 Cuma  mesajlarını sizler için hazırladık. Mübarek kabul edilen  Cuma  gününde dostlarınıza ve ailenize dua ve dileklerinizi  Cuma   mesajları  yolu ile iletebilirsiniz. İşte  resimli   Cuma   mesajları  ve en  yeni   Cuma  sözleri...

milliyet
0

Cuma  mesajları  burada.  Cuma  günü için en güzel  mesajları  ve  Cuma  hadislerini sizler için bir araya getirdik.  Cuma  , müminlerin bayramıdır.  Cuma  günü yapılan ibadetlere iki kat sevap verilir. Bugün işlenen günahlar da iki kat yazılır. Bilhassa  Cuma  gününü , günahlardan kaçarak ibadetle geçirmeye çalışmalıdır! Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:


EN GÜZEL  Cuma  MESAJLARI

*Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa , nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

*Allah ım , kin , kibir ve kim ne der hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel  Cuma  gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

*Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim , gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin , hayırlı cumalar dilerim.

*Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =