Bu hafta 7 film vizyona girecek

Türkiye'deki  sinema  salonlarında bu  hafta  5'i yerli 7  film   vizyona  girecek.

haber7
0

-"Yol Ayrımı"

Yavuz Turgul un yazıp yönettiği ve başrolünde Şener Şen in oynadığı "yol ayrımı" izleyicileriyle buluşuyor. Rutkay Aziz , Nihal Yalçın , Tilbe Saran , Mert Fırat , Çiğdem Selışık Onat , Ruhsar Öcal ve Defne Kayalar ın da rol aldığı  film  , tüm hayatını babasından kendisine kalan tekstil imparatorluğunu daha da büyütmeye adayan fakat geçirdiği bir kaza sonucu yaşama karşı bakış açısı değişen "Mazhar Kozanlı"nın hikayesini anlatıyor.

Görüntü yönetmenliğini Uğur İçbak ın üstlendiği dram türündeki filmin müzikleri de Anjelika Akbar imzası taşıyor.

- "Yanlış Anlama"

Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Hakan Bilgin , Bahadır Efe , Duygu Karaca , Pelin Sönmez , Ferda Amin , Pervin Abiyeva ve Islam Mehreliyev in oynadığı "Yanlış Anlama" , Türkiye ve Azerbaycan dan iki ailenin beraber geçirdikleri on günü konu ediniyor.

Ulaş Cihan Şimşek in yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu Ayberk Çınar ın kaleme aldığı komedi türündeki filmin müzikleri Murat Başaran a ait.

- "Mutluluk Zamanı"

Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer in senaryosunu yazdığı , Şenol Sönmez in yönetmen koltuğunda oturduğu "Mutluluk Zamanı" , kusursuz bir hayata sahip olan iki gencin sürpriz şekilde yollarının kesişmesini odağına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =