Kız yurdunu ayağa kaldıran olayın sırrı çözüldü!

Karaman’da  Kız  öğrenci yurdunda yaşanan olayı ilk olarak üç öğrencinin başlattığı ve yurttaki diğer öğrencilerin büyüttüğü şaka olduğu tespit edildi.

haber7
0

Karaman’da  Kız  öğrenci yurdunda yaşanan olayların ardından soruşturma devam ederken , maksadını aşan şaka olarak değerlendirilen olayı ilk olarak üç öğrencinin başlattığı ve yurttaki diğer öğrencilerin büyüttüğü şaka olduğu tespit edildi.

Karaman’da bulunan Nefise Sultan  Kız  Yurdunda , Pazar günü sabah saat 04.30 sıralarında yaşanan panikle , sağlık ve polis ekiplerinin yurda gelmesi , baygınlık geçiren öğrencilere müdahale edilmesi sonrası çeşitli iddialar ortaya atıldı. Polis ,  olayın  aydınlatılması için yurtta kalan öğrencilerin bilgisine başvururken , Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü de müfettiş görevlendirdi.  Karaman  Cumhuriyet Başsavcılığı da olayla ilgili soruşturma başlattı.

MAKSADINI AŞAN ŞAKA!

Karaman Emniyet Müdürlüğü nde öğrencilerin bilgisine başvurulmasının ardından  olayın  öğrenciler arasında yaşanan maksadını aşan şakadan ibaret olduğunun tespit edildiği öğrenildi.

Şakanın ilk olarak yurtta kalan üç öğrenci tarafından gece saatlerinde değişik sesler çıkartılarak başlatıldığı ve büyüyerek tüm yurda sirayet ettiği anlaşıldı. Başka öğrencilerin de bu şakayı devam ettirmesi üzerine yurttaki söylentiler de arttı. Bunlar yaşanırken bir öğrencinin uykulu bir vaziyettenken , Halka filmindeki Samara ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =