Sır defterden çıkan şok gerçek!

Adana'da sokak ortasında öldürülen Berivan Minaz'ın , katil zanlısı Tarık O.'nun kardeşi V.O. ile gönül ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

haber7
0

Adana da sokak ortasında öldürülen  Berivan Minaz  ın , katil zanlısı Tarık O. nun kardeşi V.O. ile gönül ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Berivan ın kız kardeşi E. Minaz , kardeşinin , V.O. nun uyuşturucu satıcılığı yaptığını bildiğini , kendisini aldattığı zamanlarda görüntü ve ses kayıtlarını polise vermekle tehdit ettiğini , bu sırdan ötürü cinayete kurban gitmiş olabileceğini iddia etti. 

28 Ekim Cumartesi günü Hürriyet Mahallesi nde , ağzına tabancayla ateş edilerek öldürülen 21 yaşındaki  Berivan Minaz  ın annesi Miskine Erdoğan , Berivan ın ölmeden önce akşam saat 5 civarında Tarık O. nun kardeşi V.O. nun evinde 5-6 kişiyle yemek yediklerini ve daha sonra cinayetin işlendiğini öne sürerek , cinayetin planlı işlendiğini ve kızına kuryelik yaptırdıklarını iddia etti.

Berivan Minaz ın 23 yaşındaki kız kardeşi E. Minaz ise o akşam kardeşinin bir kız arkadaşını aradığını ve “Şu an arabadayız. Tarık benim kafama siyah ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =