Uyuyan kadın dehşeti yaşadı! Ağzını kapatıp...

Adana’da arkadaşıyla birlikte girdiği evde yatak odasındaki kadının  Ağzını  kapatarak hırsızlık yapan 2 şüpheliden biri , güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkılarak yakalandı.

haber7
0

Olay ,  Sarıçam  İlçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde meydana geldi. Bayram S. (24) , arkadaşıyla birlikte , gece Leyle Ü.nün evine girerek 20 lira para ve cep telefonu aldı. Hırsızlar daha sonra yatak odasında  Uyuyan  kadının  Ağzını  bez ile kapatmak istedi. Durumu fark eden Ü. , karşısındaki hırsızları fark edince bağırmaya başladı. Bunun üzerine 2 şüpheli apartmandan koşarak uzaklaştı. Hırsızların kaçması ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. İhbar üzerine güvenlik kamerasını incelen Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri , şüpheli Bayram S.’nin daha önce de asma ağacından tırmanarak eve girip hırsızlık yaptığını saptadı.

Bunun üzerine harekete geçen polis , Bayram S.’yi , Döşeme Mahallesi’nde taksiye binerken yakaladı. Kaçmak isterken yakalanan Bayram S. "Ben bir şey yapmadım , nişanlımla buluşmaya gidiyorum" dedi. Polis diğer hırsızı yakalamak için çalışmasını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =