Adana'da akıl almaz olay!

Adana’da Suriyeli kadın ile arkadaşı , evlilik vaadiyle parasını ve altınını aldıkları 48 yaşındaki İbrahim Ünverdi’ye kamyonetle çarpıp kaçtı.

haber7
0

İddiaya göre , bekar olan  İbrahim Ünverdi  , mahalledeki bir arkadaşına evlenmek istediğini söyledi. Bunun üzerine Ünverdi’nin arkadaşı , Hatay’ın Antakya İlçesi’nde Suriyeli Fatma adında bir kadının olduğunu , eşinin de öldüğünü söyledi. Daha sonra Ünverdi ve arkadaşı kadının olduğu yere gitti. Birbirlerini beğenerek Adana’ya gelen çift , buradaki bir kuyumcudan 4 bin 500 lira değerinde altın aldı.

Alışverişin ardından kadın , Ünverdi’den düğün masrafları için bir miktar daha para istedi. Ünverdi ise Fatma’ya 5 bin lira daha nakit para verdi. Parayı aldıktan sonra aniden fenalaşan kadın , hastane gitmek istediğini söyledi. Merkez Seyhan İlçesi Bakımyurdu Caddesi’nde özel bir hastaneye gelen kadın , kaçarak bir kamyonete bindi.

Suriyeli Fatma’nın peşinden koşan Ünverdi , dolandırıldığını anladı. Bu sırada , kadının bindiği aracı kullanan 24 yaşındaki Semir K. , aracı Ünverdi’nin üzerine sürdü. O anlar ise hastanenin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =