Genç kız katilini cep telefonuna kaydetti

Adana'da sokak ortasında öldürülen  Genç   kız  , olay anında  cep  telefonuyla yaptığı ses kaydıyla  katilini  yakalattı.

haber7
0

Edinilen bilgiye göre , olay 28 Ekim günü  Adana  nın Ceyhan ilçesi Hürriyet Mahallesi , Yunus Emre Sokak ta meydana geldi. 22.30 sularında sokakta bir kızın hareketsiz yattığını gören mahalleli durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler genç kızın 21 yaşındaki Berivan Minaz olduğunu ve ağzından ateş açılması sonucu hayatını kaybettiğini belirledi.

10 kişilik özel ekip kuruldu Olayın ortaya çıkmasının ardından  Adana  Emniyet Müdürü Selami Yıldız , katil ya da katillerin bulunması için Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız a özel ekip kurulması ve olayın bir an önce aydınlatılması talimatı verdi. Bu talimat üzerine Tırnaksız ilçe emniyet müdürlüğünde görevli deneyimli komiser ve polislerden oluşan 10 kişilik bir ekip oluşturdu. Ekip önce genç kızın üzerinden çıkan malzemeleri incelemeye aldı. Yapılan incelemelerde genç kızın olayda hemen yanı başında  cep  telefonu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =