Dükkan açamayınca mobil oto yıkamacı oldu

Kendi işini kurmaya karar veren  Mustafa Aral  , sermayesinin yetersizliği ve prosedürler nedeniyle açamadığı  oto  yıkamacıyı , aracını  mobil  yıkama aracına dönüştürerek yaptı.

haber7
0

Aksaray ın Ereğli Kapı Mahallesi nde yaşayan 34 yaşındaki  Mustafa Aral  , hep hayalinde olan kendi işini kurmak için  oto   yıkamacı  yeri açmaya karar verdi. İlgili yerlere başvuruda bulunan fakat prosedürleri yerine getirememesi ve sermaye sıkıntısı nedeniyle işyeri açamayan Aral , hayalini kurduğu işi seyyar olarak yapmak için hafif ticari aracını  oto  yıkamacıya dönüştürdü.

Aracında , bir  oto  yıkamada bulunması gereken malzemeleri bulunduran ve su ihtiyacını bir depo yardımıyla , elektrik ihtiyacını da jeneratör ile karşılayan Aral , yaklaşık 7 aydır sürdürdüğü işini büyüterek daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyor. Aral , uzun zamandan beri kendi işini yapma hayalini kurduğunu , bunu da yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Konum gönderiyorlar Mobil  oto  yıkama işini müşterilerin ilk etapta şaşkınlıkla karşıladığını , alıştıktan sonra ise memnun kaldığını dile getiren Aral , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =